05382986566
kaya-ze@hotmail.com
Neden Kaya Güvenlik?

Kurumsal - Neden Kaya Güvenlik?

SİZİ ARAYALIM

Numaranızı bırakın biz sizi arayalım

ARA

Neden Kaya Güvenlik?

Dürüstüz: Diğer firmalar gibi sizin okumak istemeyeceğiniz kadar uzun sözleşmeler imzalatıp, sizi her ay para ödemek zorunda bırakmayız. Sözleşmenizden vazgeçmek istediğinizde de sizden cayma bedeli adı altında siz değerli müşterilerimizden asla para talep etmeyiz.

Hızlı ve Kolay İletişim: Kaya Güvenlik Sistemleri’i haftanın yedi günü, sabahtan akşama kadar her dakika ulaşabilirsiniz. Haftanın yedi günü sınırsız teknik destek veriyoruz. 10 yıldır aynı telefon numarasını kullanıyoruz.

Kaliteli Ürün :Bizim anlayışımıza göre; Elektronik ürünlerde para kesinlikle yalan söylemez. Ucuz ürün basit, düz entegreler kullandığı için ucuzdur. En büyük örneği kamera kayıt cihazı ve kameralarda kullanılan entegre ile kamera görüntü işlemcileridir. Ucuz ve markasız olarak satılan cihazlara ait işlemci ve diğer entegreler endüstriyel değildir. Aylarca hiç kapanmadan 7/24 çalışmaları için üretilmemiştir, markasız sisteme ait kameralarda her geçen gün eskiyip görüntü günden güne bozulacaktır. Görüntü her geçen gün daha da kalitesizleşecektir, renkler birbirine karışacak, her geçen gün görüntü kirlenecektir. Bir süre sonra baktığınızda çizgi film gibi izliyor olacaksınız. Etrafı görecek fakat seçemeyeceksiniz.

Etrafınızda ucuz sistem kurduranlar mutlaka vardır, onlara sadece kamera sistemini ilk kurdurduğu gündeki görün kalitesi ile bugünün görüntü kalitesi arasındaki farkı sorun, aynı hikayeyi onlardan da duyacaksınız.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0538) 298 65 66